تصاویر ایران

مشاهير و چهره‌های ماندگار

مقالات همايش
دانشجویان

مجله الکترونیکی

نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد


  چاپ        ارسال به دوست

3 فرصت شغلی فوق دکترا در رشته مردم‌شناسی اجتماعی


موسسه ماکس پلانک به سه دانشجوی متقاضی دوره فوق‌دکترا در رشته مردم‌شناسی اجتماعی بورسیه ارائه می‌کند. فرصت‌های موجود در دانشگاه مارتین لوتر در هاله آلمان است.

 به گزارش سایت این موسسه، یکی از اهداف دپارتمان حقوق و مردم‌شناسی دانشگاه مارتین لوتر، شکل‌گیری یک گروه بین‌رشته‌ای است که در آن هر دو گروه مردم‌شناسان و حقوق‌دانان می‌توانند با یکدیگر برای تحقیقات مرتبط با سیاست، جوامع و فرهنگ‌ها در جهان امروز همکاری کنند. این دپارتمان در حال حاضر در حال ایجاد یک پروژه جدید است که به دنبال جمع‌آوری اطلاعات در مورد پرونده‌های قضایی مربوط به تنوع مذهبی و فرهنگی از کشورهای مختلف اروپایی و سازماندهی آن به صورت پایگاه داده‌ها است. این فراخوان برای کسانی است که در تلاش برای یافتن راه‌حل‌های قانونی، اداری، قضایی و یا عملی در مسائل تنوع فرهنگی (فرهنگی، مذهبی، قومی و غیره) هستند و در این زمینه اطلاعات کافی دارند. دانشجویان پذیرفته شده به توسعه برنامه تحقیقاتی این دپارتمان کمک خواهند کرد، کار آنها تنها این نیست که راه‌حل مورد نیاز را به دست آورند، بلکه آنها باید چارچوب هنجارهای مختلفی که وجود دارد را نیز  ارزیابی کنند.

انتظار می‌رود که متقاضیان با چالش‌های روش‌شناختی برای ترکیب مسائل حقوقی و مردم‌شناسی آشنا باشند. هر دو گروه وکلا و مردم‌شناسانی که در زمینه "تطبیق طرز زندگی با محیط‌های گوناگون" مطالعاتی دارند، می‌توانند برای این موقعیت اقدام کنند. اولویت پذیرش با کسانی است که پیشنهادات پژوهشی در حوزه اروپا دارند.

متقاضیان برای حضور در این دوره باید، مدرک دکترا در یکی از رشته‌های حقوق، مردم‌شناسی اجتماعی یا فرهنگی و سایر رشته‌های مرتبط در علوم انسانی داشته باشند، همچنین باید نشان دهند که با موضوع تحقیق آشنایی کامل دارند، مقالات منتشر شده در مجله‌های علمی و مهارت کافی در زبان انگلیسی نیز از دیگر پیش‌نیازهای گرفتن پذیرش در این دوره است. این دوره یکم اکتبر 2018 آغاز می‌شود و انتظار می‌رود که دانشجویان پذیرفته شده به کار گروهی و فضای دانشکده کمک کنند. قرارداد متقاضیان بر اساس قرارداد تمام‌وقت بسته می‌شود و این دوره سه سال طول می‌کشد. اگر متقاضی حضور در این دوره هستید، باید درخواست خود را تا 31 ژانویه 2018 به آدرس دانشگاه ارسال کنید. مصاحبه با متقاضیان بهار 2018 انجام می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید:

https://recruitingapp-5034.de.umantis.com/Vacancies/340/Description/1

 

 


١٣:٤٤ - 1396/10/20    /    شماره : ٦٩٥٧٣٠    /    تعداد نمایش : ٢٢٦خروج
مناسبت ها

 

 

 

 

 

 
 
 
 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1038475
 بازدید امروز : 375
 کل بازدید : 6005409
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 8.0938